Dnia 26 listopada 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsze tak ważne wydarzenie dla dzieci z grupy Żabki. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której trzylatki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Po występie nastąpił akt pasowania, czyli symboliczne położenie kredki na ramieniu każdego dziecka. Pasowania na Przedszkolaka dokonała Pani Dyrektor Grażyna Resztak. Na pamiątkę oficjalnego przyjęcia w poczet przedszkolaków dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie na dzieci czekała słodka niespodzianka – tort przygotowany specjalnie na tę okazję.

Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla dzieci.

Gratulujemy przedszkolakom i życzymy bogatego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.