Dnia 02.06.2023r. odbył się kolejny piknik, któremu towarzyszyła  wspaniała zabawa i uśmiechy na  twarzach dzieci oraz rodziców.

Uroczystość rozpoczęła p.o. Dyrektora Pani Bożena Walendzik witając przybyłych gości Burmistrza Miasta Grajewo pana Dariusza Latarowskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Grajewo pana Grzegorza Roberta  Curyło,  rodziców oraz dzieci.

Następnie wystąpiły przedszkolaki  z bogatym repertuarem tanecznym, dzięki któremu udowodniły, że potrafią przepięknie śpiewać, recytować i tańczyć.

W programie pikniku nie zabrakło mnóstwa atrakcji. Uczestnicy mogli  skosztować domowych wypieków, kiełbasek z grilla  czy bigosu. Najmłodsi mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

Największą atrakcją najmłodszych  uczestników  pikniku  były zjeżdżalnie czyli  tzw. dmuchańce oraz oblegane niezmiennie stoisko   z  watą cukrową.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za mile spędzony czas i cudowną zabawę!!!

« 1 z 3 »