DRODZY NAUCZYCIELE!

”Choć tysiąc świec zapalisz od lampy, nie traci ona blasku, lecz świeci jak przedtem. Tak samo uczony nie traci nic ze swej nauki, gdy jej drugim udziela – owszem zyskuje, bo objaśniając innym prawdę sam ją lepiej poznaje.”

Pragnę podziękować Wam drodzy nauczyciele, koleżanki i koledzy. To dzięki Waszej ciężkiej pracy, zrozumieniu i stworzonej przez Was wspaniałej atmosferze   udało nam się przebrnąć przez te wszystkie wspólne lata i dzisiaj cieszyć się sukcesami. Zawsze z dużym zaangażowaniem i wytrwałością podejmowaliście nowe wyzwania, zmieniając model edukacji tak, aby odpowiadał na współczesne zapotrzebowanie.

DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI  I OBSŁUGI!

To dzięki Waszej pracy możemy tak sprawnie funkcjonować, w przedszkolu jest czysto, miło i przyjemnie. Dziękuję Pracownikom za pyszne i zdrowe posiłki.

SZANOWNI RODZICE!

W sposób szczególny pragnę podziękować Rodzicom, którzy wspierali nas w trudnym dziele wychowania i nauczania, wykazali zrozumienie na sygnały płynące z przedszkola i potrafili odnaleźć płaszczyznę porozumienia i wzajemnego zrozumienia.

Dziękuję za wielki dar serca, zaangażowanie, poświęcony czas i wkład pracy w tworzenie przestrzeni przedszkola odpowiadającej potrzebom dzieci .

„Dobrą rzeczą jest dawać, gdy nas proszą, ale lepszą czynić tak, kiedy niczego od nas nie żądają”

Dzięki ofiarności ludzi, czyniących wiele dobrego, skromnych, pomagających bez wielkich  słów i rozgłosu, pięknieje nie tylko otoczenie , ale także nasze życie.

Dyrektor przedszkola

mgr Grażyna Resztak