25 listopada uroczyście obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły ze swoim „milutkim przyjacielem”.  Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, białe, różowe, brązowe, beżowe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. Poznały historię ich święta, oglądały o nich bajkę, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”,  „Ja jestem niedźwiadek” , „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Brały udział w zabawach ruchowych, konkursach,  zgadywankach. Układały misiowe puzzle, wykonywały poranną gimnastykę ze swoim misiem oraz wykonały  prace plastyczne. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku: ciasteczek oblanych miodem i misiowych żelków.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu   i świetnej zabawy. Przedszkolaki były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim kolegom z grupy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto obchodzone w przedszkolu zostanie we wspomnieniach przedszkolaków na długi czas.