25 XI 2020r  przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo różnorodności zabawek, moda na misie nie przemija. W tym roku, ze względu na pandemię, dzieci nie przyniosły swoich misiów do przedszkola. Przygotowały misiowe opaski. Każda była piękna i wyjątkowa.

Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, śpiewały piosenki. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki oraz tańce.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na dłuższy czas.