Dnia 24 listopada przedszkolaki , jak co roku, świętowały Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia nasi wychowankowie przynieśli z domu swoją ulubioną przytulankę. Maskotki były duże, średnie i małe, a każda była piękna i wyjątkowa. Święto Misia to wspaniała okazja do wspólnej, wesołej zabawy.

W tym roku pluszowy miś przygotował dla przedszkolaków wiele ciekawych zabaw i konkurencji. Był taniec z misiem, przejście po kładce, misiowe konkursy, zagadki, zabawy z kolorową chustą animacyjną i wspólne tańce. Przedszkolaki bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie”. Ten wesoły dzień osłodziły żelki z podobiznami bajkowych misiów.

Zabawa w misiowej krainie wszystkim sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Misiom za wspólną zabawę!