Piknik  Rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Dnia 06.06.2017r. odbył się kolejny piknik, któremu towarzyszyła  wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechy na  twarzach dzieci oraz rodziców.

Program rozpoczął się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez panią Dyrektor Grażynę Resztak. Następnie wystąpiły dzieci  z bogatym repertuarem tanecznym, dzięki któremu udowodniły, że potrafią przepięknie tańczyć.

W programie pikniku nie zabrakło mnóstwa atrakcji. Uczestnicy mogli  skosztować domowych wypieków, kiełbasek z grilla  czy bigosu. Najmłodsi mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Były więc pokazy puszczania baniek mydlanych, interaktywne kąciki plastyczne, czy tak lubiane przez dzieci malowanie twarzy.  Największą atrakcją najmłodszych  uczestników  pikniku  były zjeżdżalnie czyli  tzw. dmuchańce oraz oblegane niezmiennie stoisko   z  watą cukrową.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za mile spędzony czas i cudowną zabawę!!!

« 1 z 2 »