Dzieci uwielbiają, gdy dorośli ktywnie spędzają z nimi czas! Okazję do wspólnej zabawy ze sportową rywalizacją w tle mieli uczestnicy VII Olimpiady Przedszkolaka    na Stadionie Miejskim w Grajewie. 6 czerwca dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły      w zmaganiach sportowych .Podczas uroczystego przemarszu nastąpiła prezentacja wszystkich zespołów przedszkolnych , odśpiewany był hymn olimpijski, zapłonął także symboliczny olimpijski znicz.                                                                                                                  Dla wszystkich przygotowano stoiska ze sportowymi zadaniami. Uczestnicy wzięli udział w różnorodnych konkurencjach sportowych i zręcznościowych. Na każdego uczestnika, który zdobył wszystkie punkty czekały pamiątkowy dyplom, medal i słodki upominek.

Wszystkim małym zwycięzcom gratulujemy!