Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, który jest wyczekiwany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Są to święta rodzinne, pełne tradycji  i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom.

Dnia 27.03.2023 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne połączone z zabawami z wielkanocnym zajączkiem. Przedszkolaki wykonywały zadania, które wyznaczył dla nich zajączek. Były wspólne zabawy taneczne, zawody sprawnościowe i zabawy w poszukiwanie ukrytych wielkanocnych jajek, wyścig marchewek i wizyta zajączka Baksia.

Uczestnicy podczas wspólnej zabawy mogli przyozdobić pisanki,  poczęstować się watą cukrową i wykonać pamiątkową fotografię z wielkanocnym zajączkiem. Dzięki warsztatom dzieci mogły pochwalić się przed Rodzicami efektami swojej twórczej pracy.

Ten dzień minął pod znakiem wspólnej zabawy i miłej atmosfery,
co doskonale wpasowuje się w świąteczny klimat.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

« 1 z 3 »