Dzień Dziecka – to wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu,najważniejsze święto naszych kochanych przedszkolaków. Starałyśmy się, by był to dzień pełen niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu. Były życzenia, wesoła muzyka, taniec, konkursy sportowe, muzyczne oraz plastyczne. Zawody sportowe zakończyła zabawa ruchowa w rytm piosenki: „Wszystkie dzieci nasze są”. Kolorowe pociągi utworzone z  dzieci pojechały do przedszkola na pizzę, kiełbaski i inne pyszności. Dzieci otrzymały kolorowe baloniki, dyplomy i czekoladki. Uśmiechy towarzyszące wszystkim były oznaką dobrej zabawy.  To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Kochane Dzieci!
Z okazji Dnia Dziecka
Życzymy Wam:
Snów kolorowych,
Zabaw szalonych,
Przygód wspaniałych,
Przyjaciół oddanych,
Góry słodkości
I mnóstwo radości!

Wszystkiego najlepszego naszym kochanym Przedszkolakom życzą wszyscy pracownicy przedszkola.