W dniu 18 .01.2018r. w  naszym przedszkolu odbył się BAL KARNAWAŁOWY.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć  i radości.                                                                                                                                   Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Zabawę karnawałową poprowadziła  pani Anna Zatorska z Agencji Artystyczno –Animacyjnej z Białegostoku. Dzieci wspólnie bawiły się przy rytmicznych piosenkach, były zabawy z chustą animacyjną, z bańkami mydlanymi. Spadł też na nas biały puszysty śnieg. Ogromną radość przedszkolakom sprawiły odwiedziny psa Marshalla, z którym wszyscy bawili się wesoło. Zaskoczeniem był słodki pociąg, który zaprowadził dzieci  do waty cukrowej. Słodkie buźki  i uśmiech na twarzach  przedszkolaków świadczyły o tym,że zabawa bardzo im        się podoba. Radosna atmosfera udzielała się wszystkim obecnym. Pod koniec balu przyjechał na swoich saniach Św. Mikołaj, który bawił się wspólnie  ze wszystkimi dziećmi. Potem został zaproszony do każdej grupy wiekowej, gdzie wysłuchał wierszy, piosenek oczywiście na swój temat i rozdał dzieciom prezenty ,  na które czekały z ogromną niecierpliwością. Dzieci podziękował Mikołajowi i zaprosiły go za rok.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny BAL KARNAWAŁOWY za rok.