Przedszkolaki z najstarszej grupy przygotowują uroczystą Akademię z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W związku z tym, iż nasze przedszkole mieści się na ulicy 11 Listopada dzieci wspólnie z nauczycielkami przygotowały zaproszenia dla mieszkańców ulicy 11 Listopada z okazji jej imienin na Akademię patriotyczną, która odbędzie się 9 listopada w naszym przedszkolu.6 listopada dzieci zamieniły się w listonoszy i samodzielnie wrzucały do skrzynek pocztowych zaproszenia dla każdego mieszkańca. Niektórym sąsiadom udało się wręczyć zaproszenia osobiście. Mieszkańcy przyjęli nasze zaproszenia bardzo miło i serdecznie. Obiecali nam, że przyjdą do naszego przedszkola z ogromną przyjemnością.