Uroczystość Jasełek organizowanych w naszym przedszkolu to magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. W dniu 21 grudnia dzieci z grupy „Smerfy” przedstawiły Jasełka pod hasłem – „Zaprowadź mnie prosto do Betlejem” .

Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma tradycyjnymi kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali wyznaczone im role. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności i podziękowania od pani dyrektor Bożeny Walendzik oraz zaproszonych gości- Pana Dariusza Latarowskiego Burmistrza Miasta Grajewo, Pani Haliny Muryjas- Rząsa Przewodniczącej Rady Miasta Grajewo i Pani Julity Wiluk Głównego specjalistę ds. oświaty.

Występy artystyczne to nie wszystko co czekało na dzieci i publiczność podczas uroczystości w przedszkolu. Po części artystycznej dzieci otrzymały słodki prezencik i wszyscy zostali zaproszeni na słodki świąteczny poczęstunek, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się Świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Nasze Jasełka przekazały to co najważniejsze – w naszym zabieganym, wiecznie śpieszącym się świecie warto na chwilę zatrzymać się, aby spędzić czas z bliskimi i wspólnie celebrować tak ważne dla nas święta.

« 1 z 2 »