A w święta, kto o zwierzętach pamięta?

Przedszkolaki pamiętają i karmę dla nich zbierają.

Bo nasze przedszkolaki zwierzęta kochają!

W dn. 17 – 18.12 2020r. w naszym przedszkolu obyła się zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w TOZ w Grajewie.

Przedszkolakom nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt, dlatego chętnie włączyły się do akcji, która odbywała się u nas po raz pierwszy.

Zebrano wiele puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą. W ramach podziękowania z wizytą przyjechały wolontariuszki, które obdarowały dzieci drobnymi upominkami. Podczas spotkania panie opowiedziały  o  właściwej opiece nad zwierzętami oraz godnym ich traktowaniu. Przedszkolaki dowiedziały się wielu ważnych rzeczy, między innymi tego, w jaki sposób należy dbać o zwierzęta i jak je odpowiednio wychowywać a także z jakich powodów najczęściej trafiają one do schronisk.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wsparcie i udział w akcji.  Cieszymy się, że poruszyliśmy Wasze serca,  a los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest Wam obojętny.

DZIĘKUJEMY !!!