22 czerwca dzieci z grupy „Smerfy” przygotowały uroczystość pożegnalną  z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków , Pani Dyrektor oraz wszyscy pracownicy przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Potem była część artystyczna, program był bardzo różnorodny – były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Dzieci pożegnały się   z przedszkolem. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Mamy z Rady Rodziców w imieniu wszystkich rodziców złożyły podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole oraz miłych wspomnień z przedszkola,  a WSZYSTKIM życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!

« 1 z 2 »