Dnia 25 kwietnia  nasze przedszkole odwiedziła Pani z Dziecięcej Biblioteki w Grajewie. Pani Bibliotekarka  wyjaśniła dzieciom jak ważne jest czytanie książek, słuchanie ich lub nawet oglądanie. Pokazała dzieciom różne książeczki zachęcając do korzystania z Dziecięcej Biblioteki w Grajewie. Wyjaśniła dzieciom zasady wypożyczenia książek i zaprosiła do odwiedzenia Biblioteki.

Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania książkami.

Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę „Magiczna moc bajek” i wręczyły pani Bibliotekarce podziękowanie za współpracę i zajęcia biblioteczne, dzięki którym dzieci mogły wkroczyć  w magiczny świat zapisany na kartkach książki.

Dzieci otrzymały książkę W. Chotomskiej „Podróże na piórze” oraz zakładki do książek.