« 1 z 2 »

PIKNIK RODZINNY zapisał się na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez nasze  Przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 30 maja po raz 7.  Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała.

Miło było nam gościć Pana Dariusza Latarowskiego- Burmistrza Miasta Grajewo i Panią Julitę Wiluk – Głównego Specjalistę ds. Oświaty oraz funkcjonariuszy Policji.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów naszych przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę „ Czary mary dla Mamusi i Tatusia”, następnie każda grupa przedszkolna zaprezentowała swój taniec.  Po głośnym i wesołym „Sto lat” dzieci wręczyły prezenty swoim rodzicom.

Po występach rodzice i dzieci zostali zaproszeni do korzystania z przygotowanych atrakcji: dmuchańce, zabawa z piłką, zabawa z bańkami, korzystanie z foto- budki, . Dzieci mogły zjeść watę cukrową.

W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast przygotowanych przez rodziców.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!