Dnia 7 stycznia 2018 r. w Przedszkolu Miejskim  nr 1 odbył się „Bajkowy bal karnawałowy”. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.   Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu aktorów z Teatru    „Orzełek”, którzy zachęcali wszystkich do tańca i konkursów.   Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami  w przygotowanych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo,wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dopełnieniem zabawy był wybór  Króla i Królowej balu oraz pojawienie się Świętego Mikołaja. Każde dziecko czekało na niego z ogromną niecierpliwością. Kiedy już się pojawił, dzieci zatańczyły wspólnie   z wyczekiwanym gościem. Następnie Święty Mikołaj podarował wszystkim zgromadzonym dzieciom paczki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

« 1 z 2 »